Wat een fantastische winterweek hebben we achter de rug.
Ook dit jaar weer waren er vele IJA rijders door het hele land actief op de diverse NK’s, Kortebaanwedstrijden en zelfs Allround Toernooien.

Helaas zijn niet van alle wedstrijden de uitslagen bekend, mail ze svp even door 🙂 (andre.kusters@xs4all.nl)

NK Kortebaan Junioren C: Jorick Duijzer 11de
NK Kortebaan Junioren A: Patrick vd Werken 26ste
NK Kortebaan Junioren B Dronten: Willem Peekstok 21ste
NK Kortebaan Junioren B Drouwen: Tamara Ravenstijn 27ste
Allround Kamp Ammerstol: Bart vd Berg 2de, Joost Kortleve 7de
Districtskampioenschap Kortebaan Alblasserwaard: 2de, Bart van de Berg, 3de Bart Streefkerk
Kortebaanwedstrijden Alblasserdam: Cat 7-8 jaar: 1ste Boaz van der Weide, Tristan Roest 2de.
Kortebaanwedstrijden Alblasserdam: Cat 9-10 jaar: 1ste Daniël Roest 

CK Kortebaan Molenaarsgraaf: Joost Kortleve 1ste

Marathon alblasserdam: 1e bart van den berg

Oud-alblas ck 2*4 ronden: 1e joost kortleve, 3e arie van muilwijk,4e
charlotte bakker, 6e lianne vd toren, 7e lianne verhoeven, 8e femke
stierman, 10e lisanne kortleve

Oud-alblas ck t/m 13 jaar: 1e leonard nugteren, 2e lisanne kortleve, 3e
jarno de kluiver

Marathon Wijk en Aalburg: Bart vd Berg 5de, Joost Kortleve 6de.
Marathon Lexmond: Bart vd Berg 1ste, Joost Kortleve 2de, Bart Streefkerk 3de

Kortebaanwedstrijden Hardinxveld ‘ijsclub de putten’: Erwin Meerkerk 1ste, Peterjan Schakel 2de, Monica Ravenstijn 3de, Lennart Faasse 4de.

Patrick vd Werken kampioen Kortebaan Zuid-Holland

GK Junioren A & B
Afgelopen weekend was in Breda het GK Junioren Allround voor junioren A en B
Onder de IJA-ers dit jaar helaas geen medailleplaatsen.
Wel 2pr’s 4.20.76 voor Diederik Beuzekom op de 3 kilometer, en een debuut 5km voor Tom Wigman in 9.18.30

 

Kunstijsbaan Breda                
GK Junioren A en B                
                 
11-2-2012                  
Meisjes Junioren B – Eindklassement
Nr Deelnemer 500m   1500m   1000m   3000m  
9 Tamara Ravenstijn 48.77 -8 2:34.51 -7 1:58.48 (FL ) 5:25.21 -7
                   
Dames Junioren A
Nr Deelnemer 500m   1500m   1000m   3000m  
  Monica Ravenstijn 42.78 -1 NS (NS )        
                   
Jongens Junioren B
Nr Deelnemer 500m   1500m   1000m   3000m  
5 Diederik Beuzekom 42.30 -7 2:08.62 -6 1:23.37 -7 4:20.76 (PB )
  Erwin Meerkerk 43.13 -12 2:14.56 -11        
  Ard Schakel DQ (DQ ) 2:11.68 -7 NS (NS )    
                   
Heren Junioren A                  
 
Nr Deelnemer 500m   3000m   1500m   5000m  
8 Olaf Kleijweg 43.22 -11 4:41.20 -9 2:08.83 -8 7:47.44 -6
12 Rien Streefkerk 44.35 -15 4:55.49 -14 2:15.21 -13 8:28.61 -12
15 Tom Wigman 47.04 -19 5:24.85 -19 2:26.15 -19 9:18.30 (PB )