Loading...

Algemeen Bestuur

Algemeen Bestuur 2018-10-17T09:31:48+00:00

Algemeen bestuur  
Voorzitter Mw. M. Verschoor – van den Berg
Schrank 1
3371 KJ H’veld-G’dam
Tel. 06-51135333
voorzitter@ija.nu
Secretariaat Ellen van ’t Veer – Remmelink
Emmertarwehof 2
2952 EA Alblasserdam
Tel. 06-52395261
secretariaat@ija.nu
Penningmeester Dhr. W.A. Dooijewaard
Langendijk 42
4201CJ Gorinchem
Tel. 06-54681906
penningmeester@ija.nu
Ledenadministratie Ledenadministratie IJA
De Vijfhont 10
4174 HB Hellouw
ledenadministratie@ija.nu
Website website@ija.nu
Contactpersonen secties  
Jeugdschaatsen Dhr. T. Wigman- 0184-692478 – jeugdschaatsen@ija.nu
Hardrijden Dhr. B. Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Shorttrack Dhr. R. de Groot – 078-6181545 – shorttrack@ija.nu
Recreatieschaatsen Dhr. R. Zuiderent – 078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu
Zomertraining (geen sectie, alg. coördinatie) Dhr. P. den Breejen – 06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Dhr. B. Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
   
Secties  
Jeugdschaatsen  
Voorzitter Dhr. T. Wigman – 0184-692478 – jeugdschaatsen@ija.nu
Lid/Coördinator Breda Mw. H van Dijk – helenvandijk1972@gmail.com
Lid Breda Mw. S. Vink
Lid Breda Mw. I de Groot
Lid / Coördinator Dordrecht Dhr. R.L. Prager – 078-6167793 – jeugdschaatsendordrecht@ija.nu
Lid Dordrecht Dhr. R de Munck
   
Hardrijden  
Voorzitter/Zomercoördinator Dhr. B. Streefkerk – J.W. van Puttestraat 25 – 4233 EJ Ameide
 
06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Wedstrijdsecretariaat Vacant
Lid Dhr. K. Bollaart – De Pannenschuurhoeve 5 – 5063 PE Oisterwijk
013-5773922 – info@bollaart.net
   
Zomercoördinator/Algemeen lid Dhr. P. den Breejen – Jan Steenstraat 8 – 3362 XJ Sliedrecht
06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Opleidingen + coördinatie Za Dhr G. Dubbeldam – Vijfmorgen 54 – 4254 CK Sleeuwijk
0183-303408 – gijsbertdubbeldam@hotmail.com
Abonnementen en licenties (Geen bestuurslid) Dhr. G. de Heer – Gaete 2 – 4926 RN Lage-Zwaluwe
0168-482057 – licentie@ija.nu
   
Shorttrack  
Voorzitter  Paul Winkel 06-28083323– shorttrack@ija.nu
Trainers Dhr. R. de Groot, Dordrecht, tel. 078-6181545
   
Recreatieschaatsen  
Voorzitter Dhr. R Zuiderent – Aletta Jacobs-erf 63 – 3315EB Dordrecht
078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu
Coördinator Dordrecht Dhr. R Zuiderent – Aletta Jacobs-erf 63 – 3315EB Dordrecht
078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu
Coördinator Breda Dhr. R Zuiderent – Aletta Jacobs-erf 63 – 3315EB Dordrecht
078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu