Algemeen bestuur
Voorzitter Marjandel Verschoor–van den Berg
Schrank 1
3371 KJ Hardinxveld-Giessendam
Tel. 06-51135333
voorzitter@ija.nu
Secretariaat Ellen Remmelink
Steilsteven 18
3356 MD Papendrecht
Tel. 06-52395261
secretariaat@ija.nu
Penningmeester André Dooijewaard
Langendijk 42
4201CJ Gorinchem
Tel. 06-54681906
penningmeester@ija.nu
Ledenadministratie Ledenadministratie IJA
De Vijfhont 10
4174 HB Hellouw
ledenadministratie@ija.nu
Vertrouwenscontactpersonen Lisa Bloem
Tel. 06-44030343
lisa.bloem@ija.nu
Robert Bezemer
Tel. 06-37373415
robert.bezemer@ija.nu
Redactie Clubblad clubblad@ija.nu
Website website@ija.nu
Contactpersonen secties
Jeugdschaatsen Tom Wigman- 0186-841794 – jeugdschaatsen@ija.nu
Hardrijden Bart Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Shorttrack Paul Winkel – 06-28083323 – shorttrack@ija.nu
Recreatieschaatsen Jeanette Bakker – 06-13315747 – recreatieschaatsen@ija.nu
Zomertraining (geen sectie, alg. coördinatie) Peter den Breejen – 06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Bart Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Secties
Jeugdschaatsen
Voorzitter Tom Wigman – 0186-841794 – jeugdschaatsen@ija.nu
Lid/Coördinator Breda Sarina Vink – 06-55158870 – sarina_vink@hotmail.com
Lid Breda Helen van Dijk – helenvandijk1972@gmail.com
Lid Breda Wilfred Stam
Lid / Coördinator Dordrecht Ron Prager – 078-6167793 – jeugdschaatsendordrecht@ija.nu
Lid Dordrecht Rien de Munck – jeugdschaatsendordrecht@ija.nu
Lid Dordrecht Esmée van der Weide
Hardrijden
Voorzitter/Zomercoördinator Bart Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Wedstrijdsecretariaat Johan Verkaik – 06-27333588 – johanverkaik97@hotmail.com
Lid Kees Bollaart – 013-5773922 – info@bollaart.net
Zomercoördinator/Algemeen lid Peter den Breejen – 06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Coördinator opleidingen Bert Dubbeldam – 0183-303408 – gijsbertdubbeldam@hotmail.com
Abonnementen Bart Streefkerk
Hardrijden@ija.nu
Licenties plv: André Dooijewaard
penningmeester@ija.nu
Shorttrack
Voorzitter Paul Winkel – 06-28083323- shorttrack@ija.nu
Recreatieschaatsen
Voorzitter Jeanette Bakker – 06-13315747 – recreatieschaatsen@ija.nu
Coördinator Dordrecht Richard Zuiderent
Coördinator Breda Ruud van Aken