Loading...

Algemeen Bestuur

Algemeen Bestuur2018-11-15T11:22:37+00:00

Algemeen bestuur  
Voorzitter Marjandel Verschoor–van den Berg
Schrank 1
3371 KJ Hardinxveld-Giessendam
Tel. 06-51135333
voorzitter@ija.nu
Secretariaat Ellen Remmelink
Emmertarwehof 2
2952 EA Alblasserdam
Tel. 06-52395261
secretariaat@ija.nu
Penningmeester André Dooijewaard
Langendijk 42
4201CJ Gorinchem
Tel. 06-54681906
penningmeester@ija.nu
Ledenadministratie Ledenadministratie IJA
De Vijfhont 10
4174 HB Hellouw
ledenadministratie@ija.nu
Website website@ija.nu
Contactpersonen secties  
Jeugdschaatsen Tom Wigman- 0184-692478 – jeugdschaatsen@ija.nu
Hardrijden Bart Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Shorttrack Paul Winkel – 06-28083323 – shorttrack@ija.nu
Recreatieschaatsen Richard Zuiderent – 078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu
Zomertraining (geen sectie, alg. coördinatie) Peter den Breejen – 06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Bart Streefkerk – 06-22128562 – hardrijden@ija.nu
   
Secties  
Jeugdschaatsen  
Voorzitter Tom Wigman – 0184-692478 – jeugdschaatsen@ija.nu
Lid/Coördinator Breda Helen van Dijk – helenvandijk1972@gmail.com
Lid Breda Sarina Vink
Lid Breda Inge de Groot
Lid / Coördinator Dordrecht Ron Prager – 078-6167793 – jeugdschaatsendordrecht@ija.nu
Lid Dordrecht Rien de Munck
   
Hardrijden  
Voorzitter/Zomercoördinator Bart Streefkerk – J.W. van Puttestraat 25 – 4233 EJ Ameide
06-22128562 – hardrijden@ija.nu
Wedstrijdsecretariaat Vacant
Lid Kees Bollaart – De Pannenschuurhoeve 5 – 5063 PE Oisterwijk
013-5773922 – info@bollaart.net
   
Zomercoördinator/Algemeen lid Peter den Breejen – Jan Steenstraat 8 – 3362 XJ Sliedrecht
06-14571158 – peterdbreejen@hotmail.com
Coördinator opleidingen Bert Dubbeldam – Vijfmorgen 54 – 4254 CK Sleeuwijk
0183-303408 – gijsbertdubbeldam@hotmail.com
Abonnementen en licenties (geen bestuurslid) Gert de Heer – Gaete 2 – 4926 RN Lage-Zwaluwe
0168-482057 – licentie@ija.nu
   
Shorttrack  
Voorzitter Paul Winkel – 06-28083323- shorttrack@ija.nu
   
Recreatieschaatsen  
Voorzitter Richard Zuiderent – Iroko 224 – 3315PS Dordrecht
078-6213367 – recreatieschaatsen@ija.nu
Coördinator Dordrecht Richard Zuiderent
Coördinator Breda Ruud van Aken