Vandaag heeft de 2e 100m tijdrijden in Dordrecht plaatsgevonden. Aankomende zaterdag zal er een prijsuitreiking plaatsvinden over alle twee de 100 meters tijdrijden. Wie de winnaars zijn wordt dan ook pas aankomende zaterdag bekend gemaakt. De uitslagen van de 2e 100m zijn hieronder te vinden. Ook het klassement is hier te vinden. Foto’s zijn hier te vinden.
Naam | 2e 100m tijd: | |
Jort van Dijk | Groep 1 | 17,75 |
Linde van Dijk | Groep 1 | 18,75 |
Ezra Houweling | Groep 1 | 20,10 |
Jonathan Pel | Groep 1 | 20,84 |
Anne-Sophie Slob | Groep 1 | 21,60 |
Jasmijn Blijleven | Groep 1 | 21,80 |
Harmen Fluitsma | Groep 1 | 23,68 |
Onne Twigt | Groep 1 | 24,80 |
Lieke Koutstaal | Groep 1 | 27,08 |
Bjorn de Vries | Groep 1 | 28,50 |
Noha | Groep 1 | 51,42 |
Mari-Janr | Groep 1 | 56,12 |
Quintijn den Uil | Groep 2 | 16,00 |
Thomas Bosman | Groep 2 | 16,17 |
Sebastiaan Pel | Groep 2 | 17,23 |
Jacob Pieter Smits | Groep 2 | 17,51 |
Twan Buijzert | Groep 2 | 17,80 |
Anna Houweling | Groep 2 | 17,84 |
Isar Toebes | Groep 2 | 18,21 |
Isabelle Sluimer | Groep 2 | 18,75 |
Sienna Vliet | Groep 2 | 19,20 |
Thijs van de Ing | Groep 2 | 19,25 |
Toby Vliet | Groep 2 | 19,30 |
Dieuwe de Roo | Groep 2 | 19,90 |
Esra Vloelooi | Groep 2 | 20,92 |
Lydia Wemmers | Groep 2 | 21,35 |
Joek Twigt | Groep 2 | 21,81 |
Iris Biesbroek | Groep 2 | 23,42 |
Sylvana Lans | Groep 2 | 24,10 |
Amber Fluitsma | Groep 2 | 24,25 |
Nikki Prins | Groep 3 | 15,75 |
Sil Bergsma | Groep 3 | 16,00 |
Simon van Rijn | Groep 3 | 16,74 |
Paulette de Vries | Groep 3 | 17,00 |
Sjoerd Hoogeman | Groep 3 | 17,54 |
Sem van Hasselt | Groep 3 | 17,55 |
Joris Baas | Groep 3 | 17,63 |
Bart Verbeek | Groep 3 | 17,85 |
Josien Klerk | Groep 3 | 18,09 |
Job Verhoeven | Groep 3 | 18,17 |
Tim Smouter | Groep 3 | 18,25 |
Iza de Heus | Groep 3 | 18,40 |
Iza van Noppen | Groep 3 | 18,40 |
Sander de Waal | Groep 3 | 18,44 |
Bas Broekhuizen | Groep 3 | 19,22 |
Benthe Stam | Groep 3 | 19,60 |
Joel Scheurwater | Groep 3 | 19,73 |
Aron van Dijk | Groep 3 | 19,86 |
Sanna de Jong | Groep 3 | 20,75 |
Marten Slob | Groep 4 | 14,55 |
Siebe Herks | Groep 4 | 15,04 |
Twan van Dam | Groep 4 | 15,67 |
Ruben Verhoeven | Groep 4 | 15,82 |
Wouter Schreuders | Groep 4 | 16,10 |
Reinier Jansen | Groep 4 | 16,69 |
Geurt Slob | Groep 4 | 16,84 |
Twan Karsijns | Groep 4 | 17,11 |
Fleur Slotboom | Groep 4 | 17,47 |
Frederike Abma | Groep 4 | 18,84 |
Jelle Verhaar | Groep 5 | 13,82 |
Matthias Boer | Groep 5 | 13,90 |
Max David Bergsma | Groep 5 | 13,95 |
Peter Batenburg | Groep 5 | 14,13 |
Anthony Wemmers | Groep 5 | 14,25 |
Maurine Blijleven | Groep 5 | 14,48 |
Peter de Vries | Groep 5 | 14,80 |
Coert de Vries | Groep 5 | 14,92 |
Jaynie Korbijn | Groep 5 | 14,93 |
Mae Enserink | Groep 5 | 15,11 |
Boaz van der Weide | Groep 5 | 15,14 |
Fija van der Meijden | Groep 5 | 15,17 |
Kevin Slotboom | Groep 5 | 15,30 |
Lennart Karsijns | Groep 5 | 15,36 |
Dennis Palmer | Groep 5 | 15,40 |
Jasmijn Slob | Groep 5 | 15,44 |
Hugo Karsijns | Groep 5 | 17,14 |
Laurian de Roo | Groep 5 | 17,22 |
Katinka Hobers | Groep 5 | 17,31 |
Jongens Groep 1 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Sil Bergsma | 16,48 | 16,00 | 32,48 |
2 | Geurt Slob | 17,31 | 16,84 | 34,15 |
3 | Joris Baas | 18,40 | 17,63 | 36,03 |
4 | Job Verhoeven | 19,65 | 18,17 | 37,82 |
5 | Aron van Dijk | 19,75 | 19,86 | 39,61 |
6 | Jort van Dijk | 21,95 | 17,75 | 39,70 |
7 | Dieuwe de Roo | 21,69 | 19,90 | 41,59 |
8 | Jonathan Pel | 22,81 | 20,84 | 43,65 |
9 | Joek Twigt | 25,30 | 21,81 | 47,11 |
10 | Harmen Fluitsma | 26,62 | 23,68 | 50,30 |
11 | Onne Twigt | 44,33 | 24,80 | 69,13 |
12 | Bjorn de Vries | 42,65 | 28,50 | 71,15 |
Jongens Groep 2 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Max David Bergsma | 14,47 | 13,95 | 28,42 |
2 | Marten Slob | 14,56 | 14,55 | 29,11 |
3 | Coert de Vries | 15,00 | 14,92 | 29,92 |
4 | Boaz van der Weide | 15,02 | 15,14 | 30,16 |
5 | Kevin Slotboom | 15,72 | 15,30 | 31,02 |
6 | Dennis Palmer | 15,80 | 15,40 | 31,20 |
7 | Siebe Herks | 16,40 | 15,04 | 31,44 |
8 | Wouter Schreuders | 16,28 | 16,10 | 32,38 |
9 | Twan van Dam | 17,00 | 15,67 | 32,67 |
10 | Quintijn den Uil | 16,92 | 16,00 | 32,92 |
11 | Thomas Bosman | 17,11 | 16,17 | 33,28 |
12 | Simon van Rijn | 16,59 | 16,74 | 33,33 |
13 | Sebastiaan Pel | 17,23 | 17,23 | 34,46 |
14 | Jacob Pieter Smits | 18,90 | 17,51 | 36,41 |
15 | Twan Karsijns | 19,35 | 17,11 | 36,46 |
16 | Tim Smouter | 18,56 | 18,25 | 36,81 |
17 | Sjoerd Hoogeman | 19,72 | 17,54 | 37,26 |
18 | Twan Buijzert | 19,61 | 17,80 | 37,41 |
19 | Bas Broekhuizen | 18,72 | 19,22 | 37,94 |
20 | Toby Vliet | 23,89 | 19,30 | 43,19 |
21 | Isar Toebes | 26,83 | 18,21 | 45,04 |
Jongens Groep 3 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Matthias Boer | 14,12 | 13,90 | 28,02 |
2 | Anthony Wemmers | 14,21 | 14,25 | 28,46 |
3 | Peter Batenburg | 14,47 | 14,13 | 28,60 |
4 | Jelle Verhaar | 14,87 | 13,82 | 28,69 |
5 | Peter de Vries | 15,98 | 14,80 | 30,78 |
6 | Ruben Verhoeven | 16,25 | 15,82 | 32,07 |
7 | Hugo Karsijns | 16,37 | 17,14 | 33,51 |
8 | Sem van Hasselt | 18,40 | 17,55 | 35,95 |
9 | Reinier Jansen | 19,67 | 16,69 | 36,36 |
10 | Bart Verbeek | 18,80 | 17,85 | 36,65 |
11 | Sander de Waal | 19,26 | 18,44 | 37,70 |
Meisjes Groep 1 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Paulette de Vries | 17,95 | 17 | 34,95 |
2 | Iza de Heus | 18,03 | 18,4 | 36,43 |
3 | Iza van Noppen | 19,73 | 18,4 | 38,13 |
4 | Isabelle Sluimer | 20,12 | 18,75 | 38,87 |
5 | Sienna Vliet | 20,86 | 19,2 | 40,06 |
6 | Linde van Dijk | 22,1 | 18,75 | 40,85 |
7 | Sanna de Jong | 21,95 | 20,75 | 42,7 |
8 | Lydia Wemmers | 21,73 | 21,35 | 43,08 |
9 | Jasmijn Blijleven | 29,36 | 21,8 | 51,16 |
10 | Anne-Sophie Slob | 30,79 | 21,6 | 52,39 |
11 | Ezra Houweling | 33,58 | 20,1 | 53,68 |
12 | Lieke Koutstaal | 35,68 | 27,08 | 62,76 |
Meisjes Groep 2 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Maurine Blijleven | 15,17 | 14,48 | 29,65 |
2 | Nikki Prins | 16,49 | 15,75 | 32,24 |
3 | Anna Houweling | 20,81 | 17,84 | 38,65 |
4 | Josien Klerk | 21,5 | 18,09 | 39,59 |
5 | Benthe Stam | 20,74 | 19,6 | 40,34 |
6 | Amber Fluitsma | 24,56 | 24,25 | 48,81 |
Meisjes Groep 3 | ||||
Naam | 1e tijd | 2e tijd | Totaal | |
1 | Jasmijn Slob | 14,59 | 15,44 | 30,03 |
2 | Mae Enserink | 15,17 | 15,11 | 30,28 |
3 | Fija van der Meijden | 15,58 | 15,17 | 30,75 |
4 | Katinka Hobers | 17,48 | 17,31 | 34,79 |
Geef een reactie