Patrick vd Werken geplaatst voor NK Allround Junioren A

Patrick vd Werken geplaatst voor NK Allround Junioren A

Patrick vd Werken heeft zich afgelopen weekend in Eindhoven verzekerd van deelname aan het NK Allround voor Junioren A later dit jaar. De Junior A reed een goede 500 meter in 38.64, gevolgd door 2.00.55 op de 1500 en een dag later 4.20.56 op de 3km. Dit alles was goed voor de vijfde plaats in het klassement.

In Breda wisten de pupillen en junioren C/B zich goed te manifesteren bij de jeugdmarathon.

Hieraan voorafgaand verbeterde een aantal zich op de 500 meter. Max Bergsma, Daniël Roest, Marilene Rietveld, Lennart Faasse, Thijs Weidenaar, Lianne Verhoeven, Jorick Duijzer, Johan Verkaik en Sjoerd van den Berg verbeterden zich op deze afstand.

Bij de jeugdmarathon was Jorick Duijzer de enige met een podiumplaats (2de) bij de Junioren C.

Op de wedstrijd die na de jeugdmarathon werd verreden verbeterde Bart Streefkerk zich op de 500 naar 40.70. Erwin Meerkerk deed hetzelfde op dezelfde afstand in 42.46, en op de 1500 verbeterde Ard Schakel zich naar 2.05.27.

Op zondag verbeterde Jorick Duijzer zijn amper 24 uur oude PR op de 500 naar 42.61, en op de 1000 ging hij naar een nieuw pr van 1.26.88. Lisanne Kortleve verbeterde zich ook op deze 2 afstanden in 52.08 en 2.44.16.

Johan Verkaik en Sebastiaan Ubachs verbeterden zich op de 1500 in 2.22.74 voor Johan en 2.30.84 voor Sebastiaan.

         
IJssportcentrum Eindhoven        
Landelijke Selectiewedstr. NK Allround Junioren A        
         
Datum: 21-01-2012            
             
   
Heren            
   
Nr Dln Deelnemer 500m 1500m 3000m  
5 14 Patrick van de Werken 38.64 2:00.55 4:20.56  
             
         
Kunstijsbaan Breda        
Jeugdmarathon 500 meter        
         
Datum: 21-01-2012            
             
PUPILLEN B – Dames            
Nr Dln Deelnemer 500m      
5 68 Marilene Rietveld 1:03.54 (PB )    
             
PUPILLEN B – C Heren            
Nr Dln Deelnemer 500m      
7 18 Daniël Roest 1:00.04 (PB )    
7  73 Max Bergsma  1:07.07 (PB)    
             
PUPILLEN A – Heren            
Nr Dln Deelnemer 500m      
4 55 Lennart Faasse 48.76 (PB )    
14 94 Thijs Weidenaar 1:00.52 (PB )    
             
JUNIOREN C – Dames            
Nr Dln Deelnemer 500m      
7 31 Femke Stierman 50.38      
8 56 Lianne Verhoeven 51.19 (PB )    
10 28 Esther Stierman 52.42      
11 78 Nienke Dorrestijn 52.79      
12 49 Kim Sprong 57.54      
14 36 Hester Slob 1:13.09 (FL )    
             
JUNIOREN C – Heren            
Nr Dln Deelnemer 500m      
3 45 Jorick Duijzer 42.85 (PB )    
5 44 Johan Verkaik 45.30 (PB )    
13 92 Sjoerd van den Berg 53.64 (PB )    
15 48 Kees den Hartog 1:08.10      
             
Marathon          
M.PupB 14 Marilene Rietveld        
J.PupB 8 Max Bergsma        
J.PupB 28 Daniël Roest        
J.PupA 5 Lennart Faasse        
M.JunC 7 Lianne Verhoeven        
M.JunC 8 Femke Stierman        
M.JunC 12 Esther Stierman        
M.JunC 13 Kim Sprong        
J.JunC 2 Jorick Duijzer        
J.JunC 7 Johan Verkaik        
J.JunC 15 Kees den Hartog        
J.JunC 10 Sjoerd vd Berg        
M.JunC 6 Nienke Dorrestijn        
         
Kunstijsbaan Breda        
Trainingswedstrijd klasse 1-2        
Datum: 21-01-2012            
             
Dames            
Nr Dln Deelnemer 500m   1500m  
1 33 Monica Ravenstijn 42.31   2:15.03  
4 29 Liezeke Korevaar 47.70   2:28.18  
6 49 Tamara Ravenstijn 47.93   2:36.68  
             
Heren            
Nr Dln Deelnemer 500m   1500m  
3 39 Pieter de Munck 41.01   2:03.21  
5 5 Bart Streefkerk 40.70 (PB ) 2:05.08  
8 36 Olaf Kleijweg 41.01   2:07.57  
10 38 Peterjan Schakel 41.83   2:10.24  
11 12 Erwin Meerkerk 42.46 (PB ) 2:08.72  
23 4 Ard Schakel 1:07.15 (FL ) 2:05.27  
  26 Joost Kortleve NF (NF ) 2:04.14  
             
         
Kunstijsbaan Breda        
Trainingswedstrijd klasse 3-5        
         
Datum: 22-01-2012            
             
Heren            
Nr In  Deelnemer 500m   1000m  
2 57 Jorick Duijzer 42.61 (PB ) 1:26.88  
6 99 Tom Wigman 46.60   1:35.59  
             
Dames            
Nr Dln Deelnemer 500m   1500m  
11 68 Lisanne Kortleve 52.08 (PB ) 2:44.16  
             
Heren            
Nr Dln Deelnemer 500m   1500m  
7 60 Kevin den Hartog 42.54   2:11.39  
10 17 Casper de Munck 43.04   2:12.26  
16 54 Johan Verkaik 45.70   2:22.74  
23 85 Sebastiaan Ubachs 48.19   2:30.84  

 

 

By |2012-01-24T10:57:37+02:00januari 23rd, 2012|Hardrijden, Wedstrijduitslagen|0 Comments

Leave A Comment

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.