Johan van Buuren mag zich de winnaar noemen van de regiocompetitie over het seizoen 2013-2014. Zijn klassering bij de laatste wedstrijd was voldoende om de leidende positie in het klassement te behouden, een zeer goede prestatie!

Johan prolongeert hiermee de titel voor een IJA-rijder, vorig jaar was Bert van Dijk de winnaar. Bij de baancompetitie wist Johan 2de te worden.

Uitslag Eindklassement
Seizoen 2013-2014
Competitie Regiocompetitie masters M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd  14
Datum 28-2-2014
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M60 Johan van Buuren Leerbroek 12 224,1
2 126 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon 218,3
3 M10 Jan Op ’t Hoog Moergestel 11 206
4 M24 Peter van Waes Aardenburg 10 181
5 M44 Toon Vermeer Helvoirt 153
6 100 Twan van Heel Zaltbommel 152,4
7 134 Michiel Crocq Du Helvoirt 145,3
8 M51 Hans de Vos Dreumel 105
9 136 Paul van Maaren Delwijnen 98
10 116 Frank van Heelsum Sleeuwijk 98
11 102 Jan de Koning Sittard 96
12 M41 Ad Timmermans Diessen 94
13 M69 Peter van Damme Yerseke 94
14 135 Gijsbert de Jongh Raamsdonk 88
15 119 Bas van Berchum Eersel 87
16 129 Robert de Jong Kaatsheuvel 71,2
17 M34 Frans van Vroonhoven Eindhoven 69
18 110 Ruud Hoondert Kruisland 68
19 118 Ed Blok Stampersgat 62
20 M18 Toon Kooijmans Nederhemert 57
21 M62 André Bannink ‘s-Hertogenbosch 42
22 M20 Ronnie Viane Serskamp 39
23 M17 Fop Fonteyne Burgh Haamstede 36
24 M97 Jan de Rooy Hank 26
25 M64 Pieter Pennings Rijsbergen 26
26 M70 Johan van Hoorne Molenaarsgraaf 25
27 125 Cas van den Broek Tilburg 24
28 179 Leo Janse Yerseke 20,1
29 106 Wim Buitendijk Breda 16
30 133 Koos Polak Breda 15
31 M73 Gert Jan Verduijn Terheijden 12
32 104 Kurt Schildermans 12
33 123 Wenzel Zeegers Tilburg 10
34 121 Erwin Kerstges Geleen 9
35 M86 Rinus van Gemert Dordrecht 7
36 A127 Jan van Reede Eindhoven 7
37 103 Jan Pieter Wisse Colijnsplaat 5
38 M37 Dennis de Poorter Breda 2
Uitslag Eindklassement
Seizoen 2013-2014
Competitie Baancompetitie Breda masters M2
Categorie masters M2
Wedstrijd Wedstrijd  6
Datum 28-2-2014
Pl Nr Naam Woonplaats Sponsor Af Pnt
1 M41 Ad Timmermans Diessen 105,1
2 M60 Johan van Buuren Leerbroek 103
3 100 Twan van Heel Zaltbommel 97,3
4 M24 Peter van Waes Aardenburg 96
5 136 Paul van Maaren Delwijnen 89
6 116 Frank van Heelsum Sleeuwijk 62
7 M20 Ronnie Viane Serskamp 57
8 M17 Fop Fonteyne Burgh Haamstede 44
9 129 Robert de Jong Kaatsheuvel 40,2
10 118 Ed Blok Stampersgat 40
11 135 Gijsbert de Jongh Raamsdonk 40
12 M97 Jan de Rooy Hank 37
13 M70 Johan van Hoorne Molenaarsgraaf 37
14 M69 Peter van Damme Yerseke 35
15 106 Wim Buitendijk Breda 31
16 110 Ruud Hoondert Kruisland 28
17 M64 Pieter Pennings Rijsbergen 28
18 133 Koos Polak Breda 24
19 M86 Rinus van Gemert Dordrecht 19
20 M73 Gert Jan Verduijn Terheijden 10
21 M37 Dennis de Poorter Breda 8