Bij het Gewestelijk Kampioenschap voor Verenigingen in Tilburg, is de IJ.A. eerste geworden.
Volgend jaar mogen we deze gewestelijke titel dus verdedigen đŸ™‚ (Lees verder voor meer info)

Jorick Duijzer naar NK Allround voor Junioren B
Afgelopen weekend is Jorick Duijzer er in geslaagd zich te plaatsen voor de NK Allround voor Junioren B.
Met een PR van 39,94 op de 500, 2.01.83 op de 1500 en een 3km tijd van 4.16.73 wist Jorick 10de te worden in het eindklassement. 8 en 9 februari mag hij hierdoor meedoen aan het NK Allround in Tilburg.

GK verenigingen:
De uitslag van de hele wedstrijd in Tilburg kun je hier vinden, staat helaas alleen op ritvolgorde: http://www.knsbzuid.nl/~bc-tilburg/sara.php?file=./uitslagen_2013-2014/TB140126_rituitslag.htm

Diederik Beuzekom is er in geslaagd het Baanrecord bij de junioren A in Tilburg te verbreken, de nieuwe toptijd is nu: 4:18.16

GKClubDiederik-baanrec-3000m

GK-verenigingen-PodiumIJA-Team-GK-verenigingen

*mochten er nog personen aan een selectiewedstrijd hebben meegedaan… stuur me svp de uitslagen..

PR en Evenaring Baanrecord voor Anja Bollaart
Anja Bollaart heeft zondag in Breda haar eigen baanrecord bij de masters op de 700 meter geevenaard. De tijd 1.01.13 wist ze ook al op 10 maart 2013 neer te zetten.
Bij de meisjes wist Carmen Kraaijeveld zelfs op 3 afstanden haar PR’s aan te scherpen. 13.38 op de 100, 53.02 op de 500 en 32.82 op de 300 meter.
Lars Scherpenzeel verbeterde zich op 100 en 300 naar 13.11 en 33.25.
Bij de 500/700 meter rijders verbeterde Colin Schrijver zijn 700 meter tijd naar 1.10.29, Nomdo de Heer verbeterde zijn 500 en 700 metertijd naar 54.47 en 1.20.23.

Bij de 500/1000 meterrijders wisten alle deelnemers hun beste 1000 meter ooit te rijden. 1.38.16 voor Jelle Scherpenzeel, 1.45.71 voor Arie Boer, 1.52.72 voor Max Bergsma en 2.16.59 voor Dennis Palmer.

Bij de 500/1500 meterrijders verbeterde Lisanne Groeneveldt zich op de 500 en 1500 naar 52.11 en 2.42.54. Anton Bakker reed zijn snelste 1500 ooit in 2.20.55.

Kunstijsbaan Breda
Trainingswedstrijd klasse 4-7
26-1-2014
Dames
Nr Deelnemer Club 100m 500m 300m
1 Esmeralda Nieuwendorp YA 10.96 41.62 26.16
3 Tamara Ravenstijn YA 12.17 47.04 30.02
5 Carmen Kraaijeveld YA 13.38 (PB ) 53.02 (PB ) 32.82 (PB )
Heren
Nr Deelnemer Club 100m 500m 300m
3 Lars Scherpenzeel YA 13.11 (PB ) 54.41 33.25 (PB )
Dames
Nr Deelnemer Club 500m 700m
1 Anja Bollaart YA 44.08 1:01.13 (TRM)
Heren
Nr Deelnemer Club 500m 700m
1 Colin Schrijver YA 48.41 1:10.29 (PB )
3 Nomdo de Heer YA 54.47 (PB ) 1:20.23 (PB )
Heren
Nr Deelnemer Club 500m 1000m
3 Jelle Scherpenzeel YA 48.69 1:38.16 (PB )
5 Arie Boer YA 51.20 1:45.71 (PB )
7 Max Bergsma YA 54.62 1:52.72 (PB )
10 Dennis Palmer YA 1:05.28 2:16.59 (PB )
Dames
Nr Deelnemer Club 500m 1500m
8 Lisanne Groeneveldt YA 52.11 (PB ) 2:42.54 (PB )
Heren
Nr Deelnemer Club 500m 1500m
2 Kevin den Hartog YA 41.34 2:02.66
9 Anton Bakker YA 45.83 2:20.55 (PB )
14 Leon van der Grijn YA 49.96 2:34.93