Zaterdag en zondag waren er weer veel IJA-ers actief op de Bredase kunstijsbaan.
Zaterdag was er naast de Arjan Stoel Bokaal was er vooraf aan deze wedstrijd nog een normale trainingswedstrijd.
Hollandcup Alkmaar
In Alkmaar reed Esmeralda Nieuwendorp tijdens de 500 meter in Alkmaar 41.61 en werd hiermee 12de. Charlotte Bakker reed op de 100 meter 1:24,62 en werd hiermee 30e.
Zaterdag Breda
Fleur Biesbroek (56.22/34.85), Monica Wemmers (1.04.53/36.98), Lianne Verhoeven (47.03/30.17) en Anthony Wemmers (1.07.69/38.92) hebben zich op zowel de 500 als 300 meter verbeterd.
300 meter pr’s waren er voor Max Bergsma (34.26), Nomdo de Heer (35.41).
Lennart Meerkerk kon tevreden zijn met 2pr’s op 500 en 1000: 50.10 en 1.39.96. Jorick Duijzer (1.20.79) en Willem Peekstok (1.24.67) reden hun oude 1000-meter tijd uit de boeken.
Kevin den Hartog reed zijn eerste pr van de avond op de 500 in 41.05.
Zondag Breda
Op Zondag verbeterde Tamara Ravenstijn haar 1000 meter PR naar 1.34.85. Carmen Kraaijeveld verbeterde haar 1 week oude pr op de 500 naar 56.09.
Melvin van Beuzekom weet ook niet van ophouden, weer 2 pr’s gesneuveld op 500 en 1000 meter: 46.99 en 1.34.72.
Leon van der Grijn ging naar 1.41.79 op de 1000, Dylan van Beuzekom naar 1.42.13, Rens Palmer naar 1.51.03 en Dennis Palmer naar 2.24.05.
Laatste verbeteraar van dit weekend was Colin Schrijver op de 1500 meter naar 2.35.90
Kunstijsbaan Breda | |||||
Trainingswedstrijd klasse 1-2 en pupillen | |||||
Datum: 16-11-2013 | |||||
Meisjes Pupillen | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
5 | Fleur Biesbroek | 56.22 | (PB ) | 34.85 | (PB ) |
Meisjes Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
1 | Monica Wemmers | 1:04.53 | (PB ) | 36.98 | (PB ) |
Meisjes Junioren B | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
1 | Lianne Verhoeven | 47.03 | (PB ) | 30.17 | (PB ) |
2 | Nienke Dorrestijn | 49.20 | 31.27 | (PB ) | |
Jongens Pupillen | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
13 | Max Bergsma | 54.69 | 34.26 | (PB ) | |
21 | Tim Dorrestijn | 1:03.61 | 37.55 | ||
28 | Anthony Wemmers | 1:07.69 | (PB ) | 38.92 | (PB ) |
Nomdo de Heer | DQ | (DQ ) | 35.41 | (PB ) | |
Jongens Junioren B | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
1 | Jelmer Lunenborg | 44.42 | 28.08 | ||
Dames Junioren A | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
2 | Liezeke Korevaar | 45.77 | 1:30.95 | ||
Dames Masters | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Anja Bollaart | 43.52 | 1:29.58 | ||
Jongens Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Jorian Dame | 48.17 | 1:39.57 | ||
2 | Lennart Meerkerk | 50.10 | (PB ) | 1:39.96 | (PB ) |
Jongens Junioren B | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Peterjan Schakel | 39.76 | 1:20.71 | ||
2 | Jorick Duijzer | 40.32 | 1:20.79 | (PB ) | |
Heren Junioren A | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Erwin Meerkerk | 41.50 | 1:22.21 | ||
2 | Willem Peekstok | 41.28 | 1:24.67 | (PB ) | |
Heren Neo-Senioren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Kevin den Hartog | 41.05 | (PB ) | 1:21.73 | |
Heren Senioren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Gerit Wemmers | 45.12 | 2:20.61 | ||
2 | Reinier Platschorre | 44.26 | 2:24.04 | ||
Kunstijsbaan Breda | |||||
Trainingswedstrijd klasse 3-7 | |||||
Datum: 17-11-2013 | |||||
Eindklassement | |||||
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
2 | Tamara Ravenstijn | 45.70 | 1:34.85 | (PB ) | |
11 | Carmen Kraaijeveld | 56.09 | (PB ) | 1:59.94 | |
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Koen Stoffers | 38.84 | 1:16.88 | ||
2 | Patrick van de Werken | 38.96 | 1:17.82 | ||
9 | Melvin van Beuzekom | 46.99 | (PB ) | 1:34.72 | (PB ) |
10 | Leon van der Grijn | 50.62 | 1:41.79 | (PB ) | |
12 | Dylan van Beuzekom | 50.80 | 1:42.13 | (PB ) | |
16 | Rens Palmer | 52.18 | 1:51.03 | (PB ) | |
20 | Dennis Palmer | 1:09.70 | 2:24.05 | (PB ) | |
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
6 | Tom Wigman | 44.28 | 2:19.36 | ||
8 | Kees Bollaart | 46.66 | 2:23.45 | ||
17 | Colin Schrijver | 50.63 | 2:35.90 | (PB ) |
Geef een reactie