Baanrecord Esmeralda Nieuwendorp, Selectierecord Patrick van de Werken
Esmeralda Nieuwendorp is een Baanrecord rijker, tenminste een evenaring van het baanrecord in 10.80 op de 100 meter. Tevens is dit een nieuw clubrecord bij de dames senioren.
Op 17 februari 2008 reed Emilie Gale eveneens 10.80 op de 100 meter.
Patrick van de Werken verbeterde zijn eigen selectierecord op de 100 meter van 10.35 (18-02-2012) naar 10.27.
Pr’s alom op Bredase oval
Met maar liefst 48 pr’s dit weekend was dit wederom een zeer succesvol weekend.
Christianne Rietveld kwam 4x in actie, en verbeterde 3x haar PR. Eerst op de 100 meter twee keer, eerst naar 14.14, vervolgens naar 13.82. Daarna op de 300 meter een pr in 36.77.
Patrick van de Werken verbeterde zijn 100 metertijd 2x naar 10.35 en 10.27. Peterjan Schakel, vers terug uit Erfurt reed met 10.75 en 25.49 twee nieuwe persoonlijke records.
Jelmer Lunenborg verbeterde zich op de 100 naar 11.29, en op de 300 meter naar 27.69 en de tweede naar 27.65.
Rien Streefkerk verbeterde zijn beste 300 meter ooit naar 27.68, en Jeroen Faasse ging naar 13.54 op de 100 en 35.68 op de 300 meter.
Tim Dorrestijn reed in 13.12 een nieuw pr op de 100, en met 36.54 een nieuw pr op de 300 meter. Lennart Faasse pakte met 11.52 een nieuw 100 meter PR.
Op de 500/1000 meters waren er PR’s voor Mendy Schrijver 1.32.93 op de 1000. Marilene Rietveld verbeterde zich op 500 en 1000 naar 48.11 en 1.44.61.
Bij de heren reed Aart van Beuzekom zijn beste 1000 in 1.30.72. Melvin van Beuzekom verbeterde zowel zijn 500 als 1000 meter tijd naar 47.97 en 1.37.48.
Jorian Dame ging naar 47.37 op de 500 meter. Leon van der Grijn naar 50.50 op dezelfde afstand.
Colin Schrijver verbeterde zijn 1000 meter tijd eerst op zaterdag naar 1.47.25, op zondag reed hij zowel zijn 500 als 1000 meter tijd uit de boeken: 51.21 en 1.43.27.
Dylan van Beuzekom verbeterde zijn 1000 meter tijd naar 1.45.98.
Op de 500/1500’s was er een pr voor Lianne Verhoeven op de 1500 in 2.29.66. Nienke Dorrestijn verbeterde zich op dezelfde afstand naar 2.33.45.
Bij de heren reed Lennart Meerkerk in 2.38.71 zijn snelste 1500 ooit.
Op zondag was er eveneens een flinke IJA-ploeg in actie.
Carmen Kraaijeveld debuteerde op 2x 500 meter in 58.50 en 58.33. Rens Palmer ging naar 52.33 op de 500, en Dennis naar 1.06.32.
Tamara Ravenstijn ging lekker door waar ze de afgelopen weken al mee bezig was, pr’s verbeteren. Nu naar 45.66 op de 500 en 1.04.81 op de 700m
Fleur Biesbroek verbeterde haar 500 naar 57.07.
Bij de heren reed Pieter de Munck een 700 meter pr in 56.40. Nomdo de Heer pakte 2 pr’s in 59.01 op de 500 en 1.29.48 op de 700 meter.
Bij de 500/1000’s verbeterde Melvin van Beuzekom zijn nog niet eens 24 uur oude record op de 1000 meter naar 1.36.87. Jelle Scherpenzeel verbeterde zich op 500 en 1000 meter naar 49.91 en 1.41.97.
Leon van der Grijn reed zijn nieuwe pr van een dag eerder ook al weer uit de boeken en bracht hem onder de 50 naar 49.73.
Dylan van Beuzekom reed met 50.20 net als Lars Scherpenzeel in 54.17 een pr op de 500 meter.
Laatste pr-rijder van dit weekend was Anton Bakker in 2.33.78 op de 1500 meter.
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstrijd klasse 1-3 | |||||||||
Datum: 26-10-2013 | |||||||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 100m | 300m | 300m | ||||
1 | Esmeralda Nieuwendorp | 10.98 | 10.80 | (TR) | 25.94 | 25.92 | |||
5 | Christianne Rietveld | 14.14 | (PB ) | 13.82 | (PB ) | 36.77 | (PB ) | 37.25 | |
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 100m | 300m | 300m | ||||
1 | Patrick van de Werken | 10.35 | (PB ) | 10.27 | (PB ) | 24.24 | 24.20 | ||
2 | Peterjan Schakel | 10.75 | (PB ) | 10.88 | 25.93 | 25.49 | (PB ) | ||
6 | Jelmer Lunenborg | 11.29 | (PB ) | 11.32 | 27.69 | (PB ) | 27.65 | (PB ) | |
7 | Rien Streefkerk | 11.90 | 11.98 | 27.68 | (PB ) | 28.02 | |||
10 | Jeroen Faasse | 13.54 | (PB ) | 13.58 | 35.68 | (PB ) | 35.77 | ||
11 | Tim Dorrestijn | 13.12 | (PB ) | 13.31 | 36.54 | (PB ) | 38.08 | ||
Lennart Faasse | 11.52 | (PB ) | 11.65 | NS | (NS ) | NS | (NS ) | ||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
3 | Mendy Schrijver | 47.09 | 1:32.93 | (PB ) | |||||
6 | Esther Stierman | 49.28 | 1:37.51 | ||||||
8 | Marilene Rietveld | 48.11 | (PB ) | 1:44.61 | (PB ) | ||||
Hester Slob | NF | (NF ) | 1:42.78 | ||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
3 | Ard Schakel | 42.02 | 1:24.26 | ||||||
5 | Aart van Beuzekom | 44.98 | 1:30.72 | (PB ) | |||||
7 | Melvin van Beuzekom | 47.97 | (PB ) | 1:37.48 | (PB ) | ||||
Jorian Dame | 47.37 | (PB ) | 1:38.68 | ||||||
9 | Leon van der Grijn | 50.50 | (PB ) | 1:42.90 | |||||
11 | Colin Schrijver | 53.04 | 1:47.25 | (PB ) | |||||
Koen Stoffers | NF | (NF ) | 1:15.11 | ||||||
Dylan van Beuzekom | NF | (NF ) | 1:45.98 | (PB ) | |||||
Jarno de Kluijver | 1:19.71 | (FL ) | NS | (NS ) | |||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
3 | Liezeke Korevaar | 45.17 | (MT ) | 2:18.68 | |||||
4 | Anouk Schouten | 46.14 | 2:19.45 | ||||||
7 | Lianne Verhoeven | 47.62 | 2:29.66 | (PB ) | |||||
12 | Nienke Dorrestijn | 48.85 | 2:33.45 | (PB ) | |||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
2 | Diederik Beuzekom | 40.71 | (MT ) | 2:00.09 | |||||
3 | Bart Streefkerk | 40.47 | (MT ) | 2:02.79 | |||||
4 | Erwin Meerkerk | 41.38 | (MT ) | 2:04.17 | |||||
9 | Reinier Platschorre | 44.71 | (MT ) | 2:24.69 | |||||
10 | Sjoerd van den Berg | 45.46 | (MT ) | 2:22.59 | |||||
17 | Lennart Meerkerk | 52.51 | 2:38.71 | (PB ) | |||||
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstrijd klasse 4-7 | |||||||||
Datum: 27-10-2013 | |||||||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 500m | ||||||
7 | Carmen Kraaijeveld | 58.50 | (PB ) | 58.33 | (PB ) | ||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 500m | ||||||
3 | Rens Palmer | 52.33 | (PB ) | 53.59 | |||||
10 | Dennis Palmer | 1:06.32 | (PB ) | 1:08.41 | |||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 700m | ||||||
1 | Anja Bollaart | 44.31 | 1:02.15 | ||||||
2 | Tamara Ravenstijn | 45.66 | (PB ) | 1:04.81 | (PB ) | ||||
6 | Fleur Biesbroek | 57.07 | (PB ) | 1:26.78 | (FL ) | ||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 700m | ||||||
1 | Pieter de Munck | 41.47 | 56.40 | (PB ) | |||||
8 | Nomdo de Heer | 59.01 | (PB ) | 1:29.48 | (PB ) | ||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
1 | Esmeralda Nieuwendorp | 41.22 | 1:25.44 | ||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
5 | Melvin van Beuzekom | 48.42 | 1:36.87 | (PB ) | |||||
7 | Jelle Scherpenzeel | 49.91 | (PB ) | 1:41.97 | (PB ) | ||||
9 | Leon van der Grijn | 49.73 | (PB ) | 1:43.07 | |||||
10 | Colin Schrijver | 51.21 | (PB ) | 1:43.27 | (PB ) | ||||
12 | Dylan van Beuzekom | 50.20 | (PB ) | 1:49.58 | |||||
14 | Lars Scherpenzeel | 54.17 | (PB ) | 1:54.56 | |||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
Lisanne Kortleve | 50.51 | NF | (NF ) | ||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
1 | Patrick van de Werken | 38.29 | 2:01.37 | ||||||
5 | Tom Wigman | 44.53 | 2:20.82 | ||||||
7 | Kees Bollaart | 46.40 | 2:24.33 | ||||||
11 | Anton Bakker | 49.06 | (MT ) | 2:33.78 | (PB ) | ||||
13 | Alex Stegeman | 55.84 | 2:50.96 | ||||||
Erfurt 26/27 oktober 2013 | |||||||||
Dames | 500m | 1000m | 1500m | 3000m | |||||
6 | Tamara Ravenstijn | 46.53 | 1.35.03 | ||||||
12 | Paulina de Ruiter | 49.52 | 2.37.99 | ||||||
Heren | 500m | 1000m | 1500m | 3000m | |||||
6 | Willem Peekstok | 41.93 | 2.10.87 | ||||||
2 | Kevin den Hartog | 1.19.86 | (PB) | 2.04.41 | |||||
6 | Gerit Wemmers | 2.20.66 | 5.05.37 |
Geef een reactie