Wederom een PR rijk weekend de afgelopen 2 dagen in Breda.
Zaterdag
Op de supersprint verbeterden Peterjan Schakel en Sjoerd van den Berg beiden hun 100 en 300 meter pr.
Peterjan reed 10.88 en in zijn 2de 300 meter 25.69. Sjoerd van den Berg 12.45 op de 100, en 30.87 op de 2de 300 meter.
Bij de pupillen dames verbeterde Fleur Biesbroek haar 100 en 500 meter pr naar 14.13 en 1.02.74. Bij de heren pupillen verbeterde bijna iedereen zich op de 100 en 500 meter.
Jorian Dame 12.80/50.82, Leonard Nugteren 12.81/52.43, Jarno de Kluijver 13.37/54.80, Lennart Meerkerk 53.94, Colin Schrijver 13.59, Max Bergsma 14.00/57.62. Piotr Waclawik 14.05/1.04.82, Jeroen Faasse 13.95, Jarno van der Ent 15.19/1.11.54, Nomdo de Heer 14.92/1.14.45.
Ester Stierman en Liezeke Korevaar verbeterden hun besttijd op de 1000 meter naar respectivelijk 1.29.16 voor Liezeke, en 1.36.17 voor Esther.
op de 500/1500 meter reden op 1 na alle heren in ieder geval 1 persoonlijk record. Ard Schakel verbeterde zijn pr’s naar 40.34 en 2.02.61.
Diederik Beuzekom reed op de 1500 zijn snelste ooit in 2.02.09. Erwin Meerkerk ging naar 41.31 op de 500. Willem Peekstok pakte de dubbel en reed voor het eerst in de 40 op de 500 in 40.81 en 2.09.90 op de 1500.. Johan Verkaik reed ook 2 pr’s op de 500 en de 1500 in 43.35 en 2.15.05.
Lennart Faasse dook voor het eerst onder de 44 in 43.95, en onder de 2.20 in 2.19.50. Reinier Platschorre pakte een PR op de 500 in 43.38.
Gerit Wemmers en Jelmer Lunenborg verbeterden hun pr op de 1500 naar 2.18.19 voor Gerit, en 2.23.38 voor Jelmer.
Zondag
Op zondag was het aantal pr’s, ondanks de toch wel goede omstandigheden een stuk lager.
Stefan Resodiwirjo pakte een pr op de 300 in 25.27. Casper de Munck verbeterde zijn beste 1500 ooit naar 2.10.33. Dat hij hier blij mee was, was waarschijnlijk tot in Rotterdam te horen.
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstr klasse 1,2, pup + niet zondag | |||||||||
Datum: 24-11-2012 | |||||||||
supersprint – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 300m | 300m | |||||
3 | Peterjan Schakel | 10.88 | (PB ) | 25.79 | (PB ) | 25.69 | (PB ) | ||
7 | Pieter de Munck | 11.59 | 26.83 | 26.74 | |||||
8 | Corné Muilwijk | 11.70 | 27.34 | 27.46 | |||||
10 | Sjoerd van den Berg | 12.45 | (PB ) | 30.89 | (PB ) | 30.87 | (PB ) | ||
pupillen – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 500m | ||||||
3 | Mendy Schrijver | 12.96 | 48.44 | ||||||
15 | Fleur Biesbroek | 14.13 | (PB ) | 1:02.74 | (PB ) | ||||
Marilene Rietveld | 12.83 | DQ | (DQ ) | ||||||
pupillen – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 500m | ||||||
6 | Jorian Dame | 12.80 | (PB ) | 50.82 | (PB ) | ||||
8 | Leonard Nugteren | 12.81 | (PB ) | 52.43 | (PB ) | ||||
12 | Leon van der Grijn | 13.31 | 53.89 | ||||||
13 | Jarno de Kluijver | 13.37 | (PB ) | 54.80 | (PB ) | ||||
14 | Lennart Meerkerk | 13.57 | 53.94 | (PB ) | |||||
17 | Colin Schrijver | 13.59 | (PB ) | 56.75 | |||||
20 | Max Bergsma | 14.00 | (PB ) | 57.62 | (PB ) | ||||
33 | Piotr Waclawik | 14.05 | (PB ) | 1:04.82 | (PB ) | ||||
36 | Jeroen Faasse | 13.95 | (PB ) | 1:12.32 | (FL ) | ||||
39 | Jarno van der Ent | 15.19 | (PB ) | 1:11.54 | (PB ) | ||||
40 | Nomdo de Heer | 14.92 | (PB ) | 1:14.45 | (PB ) | ||||
IEDEREEN – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
1 | Anja Bollaart | 43.62 | 1:28.52 | ||||||
2 | Liezeke Korevaar | 45.26 | 1:29.16 | (PB ) | |||||
5 | Esther Stierman | 48.95 | 1:36.17 | (PB ) | |||||
8 | Tamara Ravenstijn | 48.49 | 1:40.66 | ||||||
IEDEREEN – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
1 | Anouk Schouten | 47.38 | 2:27.28 | ||||||
5 | Hester Slob | 49.75 | 2:35.66 | ||||||
6 | Femke Stierman | 49.38 | 2:40.12 | ||||||
8 | Nienke Dorrestijn | 50.51 | 2:38.03 | ||||||
9 | Lianne Verhoeven | 50.56 | 2:39.72 | ||||||
IEDEREEN – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
1 | Ard Schakel | 40.34 | (PB ) | 2:02.61 | (PB ) | ||||
2 | Diederik Beuzekom | 41.28 | 2:02.09 | (PB ) | |||||
4 | Erwin Meerkerk | 41.31 | (PB ) | 2:06.22 | |||||
6 | Willem Peekstok | 40.81 | (PB ) | 2:09.90 | (PB ) | ||||
9 | Johan Verkaik | 43.35 | (PB ) | 2:15.05 | (PB ) | ||||
11 | Lennart Faasse | 43.95 | (PB ) | 2:19.50 | (PB ) | ||||
12 | Reinier Platschorre | 43.38 | (PB ) | 2:22.36 | |||||
14 | Gerit Wemmers | 45.30 | 2:18.19 | (PB ) | |||||
18 | Jelmer Lunenborg | 45.35 | 2:23.38 | (PB ) | |||||
19 | Mathijs Luthart | 46.00 | 2:23.03 | ||||||
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstrijd klasse 3-7 – iedereen geplaatst | |||||||||
Datum: 25-11-2012 | |||||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 100m | 300m | 300m | ||||
1 | Stefan Resodiwirjo | 10.95 | 10.58 | 25.92 | 25.27 | (PB ) | |||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
3 | Pieter de Munck | 41.28 | 1:20.61 | ||||||
15 | André Dooijewaard | 53.75 | 1:51.17 | ||||||
18 | Cees Verkaik | 58.45 | 2:03.59 | ||||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
6 | Esther Stierman | 48.92 | 2:28.95 | ||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
1 | Patrick van de Werken | 38.79 | 1:58.21 | ||||||
5 | Kevin den Hartog | 42.33 | 2:08.85 | ||||||
8 | Casper de Munck | 42.71 | 2:10.33 | (PB ) | |||||
18 | André Kusters | 45.72 | 2:24.86 | ||||||
26 | Tom Wigman | 47.08 | 2:30.36 | ||||||
32 | Johan van Hoorne | 49.32 | 2:35.79 |
Geef een reactie